Obowiązki:

01

Przygotowanie elementów do montażu

02

Montaż łodzi na poszczególnych etapach produkcyjnych

03

Wykończenie, czyszczenie i dopracowanie końcowe oraz pakowanie transportowe

04

Praca z rysunkiem technicznym

Od kandydata oczekujemy:

01

Sprawności manualnej

02

Umiejętności pracy w zespole

03

Komunikatywności

04

Umiejętności odczytywania dokumentacji technologicznej

05

Mile widziane doświadczenie w pracy elektryka lub mechanika

Oferujemy:

01

Atrakcyjne stawki godzinowe uzgadniane indywidualnie w zależności od wykwalifikowania.

02

Pracę jednozmianową w godzinach 7 - 15, w Gdańsku przy ul. Płońskiej 40.

03

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.

04

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

05

Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy.

06

Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

Dołącz do naszego zespołu!

Zachęcamy do składania aplikacji i tworzenia wspólnie z nami łodzi motorowych!

E-mail: office@cameo.com.pl
Tel. 573 919 060

Zobacz stronę naszego partnera!

Nasi dealerzy działają w całej Polsce oraz Europie - znajdź dealera w swojej okolicy!